Anasayfa    Firmamız Hakkında    Toptan Mont Kreasyonumuz    Bize Ulaşın

Toptan Mont Anasayfa

Firmamızşu an itibari ile günlük 3000 adet tek modelde
çocuk montu üretim kapasitesine sahiptir..

 

Toptan Mont Hakkında

Toptan Mont, 1984 yılında toptan üretim yapan firmalara kumaş tedariği alanında çalışma hayatına başlamıştır. Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında gayet başarılı ağlar oluşturarak müşterilerine en uygun kumaşı tedarik etme görevinin layiki ile yerine getirmiştir.

1992 yılına gelindiğinde gerek ticari konjoktörün değişmesi gerekse maliyet hesaplamalarının firmamıza uymaması nedeni ile tekstilin o zamanki merkezi Yeşildirek'te 20 kişilik bir atölye desteği ile çocuk montu üretimine başladığımızda, bu alanda en iyi firmalardan birisi olma vizyonunu kendimizde biçmiştik.

Çok geçmeden bu vizyona paralel olarak yürütüğümüz çalışmalar meyvelerini vermiş ve hem atölye sayısı ikiye çıkmış hem de çalışan personel sayımız 100'ü aşmıştı.

İşlerimizin bu denli yolunda gitmesi ve ülke ekonomisine verdiğimiz desteği misyonumuz olarak görüp, 2002 yılında promosyon mont grubuna hızlı bir geçiş yaparak üretim kapasitemizi neredeyse dört katına çıkarmayı başardık.

Şu an itibari ile 24 atölye ile ya sahibi ya da iş ortağı olarak çalışıyor ve günlük tek modelde 3000 farklı modellerde 50.000 ürünü çıkarabilmenin onurunu yaşıyoruz.

Bizleri bu yolda yanlız bırakmayan, çaycısından müdürüne, atölye görevlisinden şoförüne tüm çalışanlarımıza ve bizlere desteklerini eksik etmeyen gönül dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.Saygılarımızla,
Özay Tekstil


Toptan Mont Kaban Fiyatları - Toptan Mont Kaban - Toptan Mont Satışı - Toptan Mont Giyim - Toptan Bebek Montu
Toptan Çocuk Montu - Toptan Bayan Mont - Toptan Kışlık Mont - Toptan Yazlık Mont - Toptan Erkek Mont